Galinarijev rezon - Reprezentacija bitnija od NBA
Autor: Mihajlo Vidojević
četvrtak 13.04.2017.
14:05
Izvor: Sportske.net
Košarkaš Denver Nagetsa Danilo Galinari sigurno će nastupiti za "Azure" na predstojećem Evropskom prvenstvu, bez obzira na dešavanja vezana za klupsku karijeru.
FIBA/Ciamillo-Castoria/Ciamillo
Povezane vesti
Sale o problemima zbog kojih ga nije bilo: "Zbog toga sam odbijao ponude"
Finale ogolilo sve - Monako je "rudnik zlata", a Robinson "mačka u džaku"
Od prazne kase do šampionskih fanfara - Monako pokorio Pariz i popeo se na tron!
Madarov šou u senci Lundbergovog podviga - Makabi je šampion Izraela, Micić podbacio kad je najvažnije
Italijanski reprezentativac Danilo Galinari mogao bi da napusti Denver Nagetse tokom leta i krene u potragu za novom sredinom, a to ga svakako neće sprečiti da nastupi za svoj nacionalni tim.
"Azuri" će učestvovati na Evropskom prvenstvu koje organizuju Turska, Rumunija, Finska i Izrael, a Danilo Galinari sigrno će biti u timu.
"Biću deo ekipe. Nema razloga da propustim okupljanje u Milanu. Jedino što me je u prošlosti sputavalo u nameri da igram za reprezentaciju bili su problemi sa povredama. To je jedino što bi i u buduće mogao da bude razlog neigranja. Reprezentacija je iznad svega" kazao je Galinari.
Danilo Galinari ulazi u poslednju godinu ugovora sa Denver Nagetsima i na leto će moći da postane slobodan igrač i promeni sredinu ukoliko to bude želeo.
Denver Nagetsi nisu uspeli da se domognu plej-ofa iako su do pre nekoliko dana vodili žestoku borbu sa Portlandom koji je na kraju ušao među osam.
"Azuri" će učestvovati na Evropskom prvenstvu koje organizuju Turska, Rumunija, Finska i Izrael, a Danilo Galinari sigrno će biti u timu.
"Biću deo ekipe. Nema razloga da propustim okupljanje u Milanu. Jedino što me je u prošlosti sputavalo u nameri da igram za reprezentaciju bili su problemi sa povredama. To je jedino što bi i u buduće mogao da bude razlog neigranja. Reprezentacija je iznad svega" kazao je Galinari.
Danilo Galinari ulazi u poslednju godinu ugovora sa Denver Nagetsima i na leto će moći da postane slobodan igrač i promeni sredinu ukoliko to bude želeo.
Denver Nagetsi nisu uspeli da se domognu plej-ofa iako su do pre nekoliko dana vodili žestoku borbu sa Portlandom koji je na kraju ušao među osam.
2 Komentara
Сасвим исправно размишљање !!!
LazarS
I trebalo bi da je tako, a nazalost Ameri nimalo razumevanja za to nemaju. Bojim se da ce nasi iz NBA imati poteskoce uvek kad bude EP/SP.