Ostoja o Čoviću u KSS: "Degradirani smo i postiđeni"
Stigla reakcija iz crno-belog tabora.
Povezane vesti
Grčka priča o povratku Željka u Partizan je čisto neznanje i potpuno je nerealna
Sve Željkove ponude i obećanje o povratku u Partizan: "Odluka u roku od nedelju dana"
Sportske saznaju - I Partizan postaje evroligaška franšiza
"Ha, ha, pobedili smo na njihovom terenu" je izraz poštovanja prema Partizanu
Košarkaški klub Partizan nije podržao ideju da Nebojša Čović postane predsednik Košarkaškog saveza Srbije.
Ipak, Čović je danas izabran na poziciju prvog čoveka srpske košarke, a on se odmah povukao sa mesta predsednika Crvene zvezde.
Tim povodom se oglasio Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan, na društvenoj mreži "X".
"KK Partizan nije podržao kandidaturu novoizabranog predsednika KSS, niti smatra da je on dobar izbor za srpsku košarku. Bez želje da komentarišem ko je kako i zbog čega glasao, moram da napomenem kako 28 od 30 prisutnih delegata (ili prethodna podrška 30 od 33) nije jednoglasno i da je takva definicija jeftin i nepotreban pokušaj obmane. Smatram da predsednik nacionalnog saveza treba da bude ugledan, pošten i sposoban čovek, a da je ovakvim izborom degradiran i postiđen svaki čovek koji je na bilo koji način uključen u našu košarku", napisao je Mijailović.
1 Komentara
Žeks
Pa zamisli koliko je tek KK P degradiran tvojom pojavom u njemu.