Reklo bi se, crno-beli i protiv Igokee igraju u svom prepoznatljivom ''stilu''...

Beta/BranislavBožić/Mo

Kao i mnogo puta ove sezone, igra ekipe Partizana osciluje ''od sjaja do očaja''.

Ništa drugačije nije ni večeras, tokom meča sa Igokeom u 13. kolu ABA lige.

Partizan je imao solidno vođstvo tokom prve četvrtine, rezultatom 20:15 u njihovu korist ušlo se u drugi kvartal, a onda - potpuno drugačija slika na parketu!

Crno-beli su potpuno stali u napadu, nisu mogli bukvalno ništa da pogode nekoliko minuta, pa je Igokea serijom 16:1 uspela da preuzme vođstvo i do kraja poluvremena učini ga i ubedljivim.

Tek su u poslednjem minutu Veličković i Hečer uneli malo energije u igru crno-belih i dali nadu prilično mirnim navijačima u dvorani da bi u nastavku mogao da usledi novi preokret.

Na kraju, 33:27 za Igokeu posle prvog poluvremena, a prilogu su neke od reakcija navijača Partizana na Tviteru.