Poluvreme - ''Grobari'' već imaju novog ljubimca! (TVITOVI)

sreda 13.01.2021.
21:15

Konačno Partizan kakvog njegovi navijači žele.

BETAPHOTO/KK PARTIZAN/ALESSANDRO SCARPA/MO

Posle još jedne loše partije i poraza od čačanskog Borca u ABA ligi, navijači Partizana su se pribojavali večerašnjeg strarta njihovog tima u Top 16 fazi Evrokupa protiv italijanskog Trenta.

Ali, za sada izgleda da za taj strah nije bilo razloga, i to ponajviše zahvaljujući najnovijem Partizanovom pojačanju, plejmejkeru Džošu Perkinsu.

Partizan posle prvog poluvremena vodi sa 35:20, a navijači su bar za sada oduševljeni Perkinsovim debijem.

Za razliku od nekoliko prethodnih mečeva, Partizan ovoga puta ima znatno bolji procenat šuta, i za dva i za tri poena, što je uz čvrstinu u odbrani donelo sasvim solidnu rezultatsku prednost crno-belima.

Ono što je posebno došlo do izražaja jeste činjenica da je Partizan u drugoj četvrtini primio samo četiri poena!

Perkins je za nešto više od osam minuta na terenu upisao devet poena (2/2 za tri), uz tri asistencije i jedan skok i najefikasniji je u Partizanu. Prate ga Miler-Mekintajer sa sedam i Pejdž sa šest poena.

U nastavku su neki od utisaka Partizanovih navijača posle prvog poluvremena.