Poluvreme - Nerešeno, zašto sada Bel i nije toliko potreban Partizanu? (TVITOVI)

subota 02.11.2019.
20:51

Zanimljivi tvitovi navijača Partizana.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

U ispunjenoj hali "Aleksandar Nikolić" ekipa Partizana je dočekala ekipu FMP-a i posle prvih 20 minuta rezultat je 40:40.

Zagorac je imao dobar početak meča, nakon zakucavanja pogodio je još jednom za dva poena, a onda su usledile tri trojke "pantera" preko Radanova, Reta i Ulubaja.

Gosti su bili u konstantnoj prednosti tokom čitave prve deonice, sve do samog kraja kada je hala "eksplodirala" nakon zakucavanja Mozlija za 16:15.

Ipak, Ilija Đoković je imao svoj mini-šou sa pet poena i odveo je na mali odmor ekipu FMP-a kao pobednika prve deonice.

Pejners se pronalazi u crno-belom dresu, pogodio je novu trojku za izjednačenje, pa je pogodio i dodatno slobodno bacanje. Gledali smo rezultatsku klackalicu sve do poena Uskokovića i Radonova, ali se Partizan vratio u igru preko Mozlija.