Poluvreme - Partizan vodi, Zvezdaši nezadovoljni suđenjem (TVITOVI)

subota 13.02.2021.
21:49

Prvih 20 minuta proteklo u nešto boljoj igri Partizana.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Crno-beli posle prvog poluvremena vode sa 46:40 protiv Crvene zvezde u drugoj utakmici polufinala Kupa Radivoja Koraća.

Na samom početku obračun Pejdž-Lojd, po pet poena jedan i drugi za 5:5 na semaforu.

Dangubićč i Mika su potom kreirali seriju 6:0 za Partizan, kojom su crno-beli poveli sa 11:5, a prekinuo ju je Marko Jagodić-Kuridža, svojim poenima za 11:7.

Crno-beli su odlično šutirali od početka meča i dugo nisu dozvoljavali Zvezdi da anulira njihovo vođstvo.
Ipak, u drugom delu prve četvrtine, tim Dejana Radonjića uspeva da od 21:14 stigne do izjednačenja na 21:21, razigrao se Džoni O'Brajant, ali Partizan opet vraća prednost i posle prvih deset minuta na semaforu je stajalo 27:22 u korist Partizana.

Crno-beli su i u drugoj deonici održavali rezultatsku prednost predvođeni Jaramazom i Pejdžom, prednost Partizana je u par navrata dostizala i osam poena razlike.

Lojd sa 15 poena je najefikasniji u Zvezdi, a Jaramaz je upisao 12 poena, Pejdž 11 u Partizanu.

U prilogu pogledajte neke od reakcija navijača jednog i drugog kluba.