Poluvreme - Raspucani Boriša i Štimac, Zvezda dominira, ali još nešto posebno raduje ''Delije''!

ponedeljak 20.01.2020.
18:39

Lak posao za Zvezdu, makar tokom prvih 20 minuta.

Beta/ABA liga/Crvena zvezda mts/Ds

Poslednja utakmica 16. kola ABA lige igra se večeras u beogradskom''Pioniru'', a Crvena zvezda posle prvog poluvremena vodi sa 53:33.

Zvezda je već tokom prve četvrtine stavila do znanja gostima da večeras nemaju šta da traže u ovom duelu i da je razlika u kvalitetu evidentna.

Čak 31 poen ubacili su crveno-beli za deset minuta igre, stekli dvocifrenu prednost koju su u drugom kvartalu rutinski održavali.

Najefikasniji za sada Vladimir Štimac sa 13 poena, Boriša Simanić ga prati sa 11 (2/3 za dva, 2/4 za tri poena). Na drugoj strani, Gibson i Novačić po osam poena.

Ono što dodatno može da raduje Zvezdine navijače jeste i to što je posle duže pauze zbog povrede večeras u ekipi i Stratos Perperoglu, koji tokom prvog poluvremena nije ulazio u igru.