Poluvreme - Zvezda u plusu, može još bolje! (TVITOVI)

19:52

Dobra partija Crvene zvezde u prvom poluvremenu.

Crvena zvezda MTS

Prvo poluvreme u Podgorici je završeno, a Crvena zvezda vodi sa 35:38.

Edvin Džekson je bio igrač koji je vukao Budućnost u prvoj četvrtini, postigao je osam uzastopnih poena, poveli su domaći i sa 14:10, ali je usledio brz odgovor Crvene zvezde.

Fantastični Bili Beron je bio raspoložen, baš kao i Mohamed Faje, pa je Crvena zvezda stigla do pet poena prednosti do kraja prve četvrtine.

Sjajni Edvin Džekson je vratio Budućnost u igru, a nakon poena Gordića domaćin je došao u novu prednost zbog čega je Milan Tomić morao da traži tajm-aut.

ODgovor je odmah usledio.

Odlična odbrana Crvene zvezde u periodu drugog dela druge četvrtine je uslovila bolji napad, pa su Filip Čović, Bili Beron, Dejan Davidovac i Maik Cirbes doveli goste u prednost od osam poena razlike.

Ipak, zahvaljujući Norisu Kolu i Erlu Klarku domaćin smanjuje na -3 pred početak drugog poluvremena.