Raduljica 'iz svlačionice' otkrio šta sada sledi!
Autor: Mihajlo Vidojević
subota 05.09.2015.
15:43
Izvor: Sportske.net
Centar košarkaške reprezentacije Srbije iskoristio je trenutak da sva i po časa pre početka duela sa Španijom pošalje poruku saigračima i onima koji će bodriti "Orlove" na Eurobasketu.
fiba.com
Povezane vesti
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Nikola Jović sa "orlovima" protiv BiH i Švajcarske
Sale Đorđević: ''Falićeš puno, Edine... Košarka je rasla uz tvoju istinsku ljubav''
Miroslav Raduljica ne spada među one koji "Tviter" koriste suviše često o čemu svedoči i broj "ispaljenih tvitova" od momenta kada se priključio ovoj društvenoj mreži.
Centar košarkaške reprezentacije Srbije uglavnom koristi svoju popularnost u humanitarne svrhe kada pratioce poziva da podrže neku društveno korisnu akciju ili da pohvali uspeh nekog drugog sportiste ili naših reprezentativnih selekcija.
Kako u subotu počinje Eurobasket sigurni smo da će Raduljica biti nešto aktivniji o čemu svedoči i "tvit" koji je "ispalio" dva i po sata pre početka utakmice sa Španijom.
"To je to, momci. Sada samo #igrajipobedi" napisao je Raduljica i priložio kolektivnu fotografiju reprezentativaca na svom "Instagramu".
Stihovi "Igraj i pobedi..." napisani su pre početka prethodnog Mundobasketa kao podrška našim reprezentativcima a nadamo se da će uz taktove ove košarkaške himne "Orlovi" beležiti sjajne rezultate na Eurobasketu.
Kako reče Raduljica, sada je na ekipi da igra i pobeđuje a Srbija će biti tu da izabranicima Saše Đorđevića šalje pozitivne vibracije i bodri ih bez obzira na sve.
Centar košarkaške reprezentacije Srbije uglavnom koristi svoju popularnost u humanitarne svrhe kada pratioce poziva da podrže neku društveno korisnu akciju ili da pohvali uspeh nekog drugog sportiste ili naših reprezentativnih selekcija.
Kako u subotu počinje Eurobasket sigurni smo da će Raduljica biti nešto aktivniji o čemu svedoči i "tvit" koji je "ispalio" dva i po sata pre početka utakmice sa Španijom.
"To je to, momci. Sada samo #igrajipobedi" napisao je Raduljica i priložio kolektivnu fotografiju reprezentativaca na svom "Instagramu".
Stihovi "Igraj i pobedi..." napisani su pre početka prethodnog Mundobasketa kao podrška našim reprezentativcima a nadamo se da će uz taktove ove košarkaške himne "Orlovi" beležiti sjajne rezultate na Eurobasketu.
Kako reče Raduljica, sada je na ekipi da igra i pobeđuje a Srbija će biti tu da izabranicima Saše Đorđevića šalje pozitivne vibracije i bodri ih bez obzira na sve.
0 Komentara