nedelja 22.09.2024.
20:10

Prva reakcija trenera crveno-belih posle neočekivanog poraza na startu sezone.

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Košarkaši Crvene zvezde neprijatno su iznenadili svoje navijače današnjim porazom od novoformirane ekipe Dubaija, rezultatom 86:84.

Kako je trener Janis Sferopulos objasnio ovakav ishod meča?

''Čestitam Dubaiju na pobedi. Nismo počeli utakmicu dobro, dozvolili smo lake poene i veliku razliku u prvoj četvrtini. To smo ispravili u drugoj četvrtini. Popravili smo odbranu, vratili momentum. Poslednjih par minuta imali smo lakih poena.

Postigli smo mnogo poena. Imali smo šansu na kraju, ali nismo pogodili, Morali smo bolje da igramo odbranu pogotovo protiv timova kao Dubai, kako bismo imali šanse da dobijamo ovakve mečeve'', izjavio je Sferopulos.

Usledilo je pitanje o ekipi Dubaija - kako mu izgleda ovaj novi tim?

''Dobro je što Dubai učestvuje u AdmiraBet ABA ligi, želim im svu sreću. Organizacija je bila odlična'', naglasio je Sferopulos.