Tadija Dragićević fizički napao sudiju!

subota 09.04.2016.
21:46

U okviru plej-ofa ERSTE lige Budućnost je savladala jedinstvo iz Bijelog Polja, a Tadija Dragićević je dobio isključenje jer je udario sudiju.

abaliga.com/BudućnostVOLI

Sudija Šundić je pokazao prvo tehničku grešku Tadiji Dragićeviću, nakon čega je zbog protesta dobio i isključenje. Ovo je uslovilo novi napad na sudiju, ovoga puta fizički.

Šundić je odsudio utakmicu do kraja, ali je nakon utakmice otišao u bjelopoljsku Hitnu pomoć, prema saznanjima portala kosarka.me.

Ovaj sudija se nije dobro osećao tokom poluvremena, ali je ipak odlučio da odsudi utakmicu do samog kraja.

Incident se desio pred sam kraj prvog poluvremena nakon velike serije koju je napravila ekipa Jedinstva koja je i vodila na poluvremenu rezultatom 41:36.

Inače, Budućnost je pobedila na ovom meču 70:62 tako da su se Podgoričani plasirali u polufinale plej-ofa ERSTE lige.