Autor: Beta Beta
subota 25.04.2015.
23:45
Izvor: Beta

Posle večerašnjeg poraza njegovog tima u ''Pioniru'', trener Cedevite priznao da je Zvezda znatno kvalitetniji tim, što je i došlo do izražaja na startu finalne serije.

BETAPHOTO/HINA/Damir SENCAR/DS

Trener košarkaša Cedevite Jasmin Repeša rekao je da je Crvena zvezda bila bolja u svim segmentima i večeras zasluženo pobedila u prvoj finalnoj utakmici plej-ofa Jadranske lige.

"Zvezda je bila bolja u svim segmentima i zasluženo dobila. Dopuštali smo im da rade šta hoće, u odbrani kao da nismo ni postojali. Zvezda je u mnogo stvari bila bolja", rekao je Repeša posle utakmice u Beogradu.

Zvezda je povela sa 1:0 protiv Cedevite u finalnoj seriji regionalnog takmičenja, pošto je u Hali Pionir pobedila hrvatsku ekipu sa 68:59.

"Dobro je da smo pokazali karakter, ako ništa drugo, u drugom poluvremenu. Pokazali smo da možemo da igramo", kazao je Repeša.

On je pohvalno govorio o crveno-belima.

"Zvezda je fizički dominantna na ovim prostorima i stvorena da igra Evroligu", rekao je Repeša.

Košarkaš Cedevite Luka Babić rekao je da je zadovoljan igrom u drugom poluvremenu.

"Znali smo da će biti teško, Zvezda igra agresivno. Drugo poluvreme treba da bude primer kako treba da igramo i sutra krećemo ispočetka", rekao je Babić.

Druga utakmica igraće se u nedelju od 20.30 takođe u Beogradu, a serija se igra na tri pobede.