Autor: Beta Beta
sreda 30.08.2017.
21:08
Izvor: Beta

Košarkaši Crvene zvezde mt:s odigrali su u sredu prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu i upisali prvi trijumf.

kkcrvenazvezda.rs

Izabranici Dušana Alimpijevića pobedili su danas u Beogradu Vršac sa 116:79 (28:25, 31:19, 25:15, 32:20), u prvoj pripremnoj utakmici.

U utakmici koja je odigrana u dvorani "Aleksandar Nikolić" bez prisustva publike, najefikasniji u domaćem timu bio je Milko Bjelica sa 23 poena, dok je Nikola Radičević postigao 17 poena uz pet asistencija.

Posle izjednačenog početka, crveno-beli su u poslednjim minutima uvodne četvrtine preuzeli kontrolu, a rezultatski je sve bilo rešeno posle serije 20:0 u prva četiri minuta druge četvrtine, a poluvreme je završeno rezultatom 59:34.

U drugoj utakmici koja je na programu 3. septembra, crveno-beli će igrati protiv Zenita iz Sankt Peterburga.