Zvezdini navijači znaju ko je najviše podbacio, imaju poruku i za sudije, a ima li ovaj poraz i dobrih strana? (TVITOVI)

utorak 08.01.2019.
22:48

Malo je nedostajalo da Zvezda napravi veliki preokret protiv Unikahe.

BETAPHOTO/ABA liga/Crvena zvezda mts/DS

Loša igra iz prvog poluvremena koštala je poraza ekipu Crvene zvezde večeras u Malagi protiv Unikahe, u drugom kolu Grupe G Evrokupa.

Domaći tim je na kraju slavio sa 79:74, pošto su crveno-beli prethodno prišli na samo poen zaostatka u poslednjem minutu meča.

U svojim komentarima na Tviteru, navijači Crvene zvezde uglavnom ističu lošu igru centara u većem delu utakmice, ali i plejmejkera Džoa Reglenda, koji je u finišu promašio šut za izjednačenje, a onda napravio i faul posle kog je Unikaha otišla na konačnih pet poena razlike.

Nezadovoljni su i pojedinim sudijskim odlukama, pogotovo tokom drugog poluvremena, kada je Zvezda ozbiljno smanjila vođstvo rivala.

Ono što ih raduje, svakako je odlipčna igra Stratosa Perperoglua, ali možda još više Ognjena Dobrića koji je u prethodnom periodu bio u drugom planu i koji pokazuje da se vraća u prepoznatljivu formu.