subota 27.02.2016.
22:44

Fudbaleri Milana pobedili su na svom San siru ekipu Torina rezultatom 1:0.

AP Photo/Luca Bruno

Strelac jedinog gola na meču bio je Antoneli koji se našao na pravom mestu posle kornera i pogodio za konačnih 1:0.

Milan je bio bolji rival na terenu, tim Siniše Mihajlovića je zasluženo došao do pobede i nastavio niz dobrih rezultata.

Ključni trenutak dogodio se na samom isteku prvog dela igre kada se Antoneli našao na pravom mestu posle prekida i matirao Padelija.

Srpski reprezentativac Nikola Maksimović odigrao je svih 90 minuta u gostujućem timu, ali nije uspeo da pomogne Torinu da dođe makar do boda.

Ovom pobedom, Milan je ostao u trci za trećim mestom pošto ima šest bodova manje od Rome, ali su ispred ''roso-nera'' i Inter i Fiorentina tako da se velika borba nastavlja. Torino je ostao na 11. poziciji sa 32 boda.

Jedini gol sa ovog meča pogledajte OVDE.

23:48

Teskom mukom do 3 boda.Prvo poluvreme sasvim zadovoljavajuce ali drugo totalni potop.Niang vec 2-3 utakmice najgori na terenu,Baka slab ali zato posle par godina imamo uigranu odbranu i moram da pohvalim Zapatu kao igraca koji igra fantasticno.Sad cekamo moguce kikseve ekipa koji pretenduju za LS i naravno da u utorak dobijemo Aleksandriju i overimo ucesce u LE (ako nista drugo).

Fausto87
09:31

Pa Torino je cvrsta,dobro uigrana ekipa,sta si ocekivao 5 komada?Bitne su pobjede,to dize moral cijelom timu,Zapata se stvarno popravio zdanjih par meceva,treba malo Nianga ohladiti tako sto ce presjediti koji mec na klupi,onakvo ponasanje je neprihvatljivo...