21:58

Odigrano je još četiri meča u Ligi 1.

tfc.info
tfc.info

Anže je na svom terenu savladao ekipu Lila, rezultatom 2-0, i tako zauzeo drugom mesto, pretekavi 'Lavove'.

Domaći tim je u prednost došao u 20. miutu preko Žila Sunua, a samo 5 minuta kasnije Ismael Traore je duplirao prednost.

Nant je na svom terenu odigrao meč sa ekipom Bastije, na kraju meč je završen bez pobednika, rezultatom 0-0.

Gazelek Ažaksijo je 'kod kuće' odigrao nerešeno protiv Lorijana rezultat je bio 1-1.

Domaćin je došao u prednost pogotkom Mohameda Larbija u 18. minutu, ali je već u 31. minutu Benžamin Mukanđo doneo izjednaćenje svom timu.

Rems je odigrao nerešeno protiv ekipe Rena, rezultatom 1-1.

Gosti su poveli u poslednjem minutu prvog poluvremena preko Žeremija Boge. Ipak, u nastavku susreta, domaćin je napravio preokret preko Aise Mandija, koji je u 58. minutu doneo izjednačenje, dok je u 67. minutu Nikolas Previl doneo vođstvo domaćem sastavu. Nadu domaćih ugasio je Kamil Grosicki u 81. minutu meča.

Tuluz je na svom terenu slavio protiv favorizovane Nice, rezultatom 2-0.

Vođstvo domaćem timu doneo je Martin Brajtvajt u 31. minutu. Visam Ben Jeder je u 58. minutu duplirao prednost domaćina.

U redovima Tuluza, Aleksandar Pešić je odigrao poslednjih 15 minuta, dok Uroš Spajić nije ulazio u igru