Betis odoleo u Madridu, Real i Barsa izjednačeni na vrhu!

subota 02.11.2019.
22:52

Vodeći timovi gube bodove na svakom koraku.

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Najbolji španski timovi gube bodove veoma često ove sezone, pa smo danas u istom danu videli poraz Barselone od Levantea, kao i nerešen ishod na stadionu "Santjago Bernabeu" gde je Betis uzeo bod Realu.

Bilo je 0:0, a nismo videli veliki broj šansi Real Madrida, Betis se organizovano branio i na kraju - odbranio.

Već u 8. minutu lopta se zakoprcala u mreži Betisa, Eden Azar je postigao gol, ali je nakon konsultacije sa VAR tehnologijom sudija poništio gol zbog ofsajda.

Fekir je imao jednu šansu za Betis, na drugoj strani Ramos, ali promene rezultata nije bilo.

U nastavku ništa bitno, padali su igrači Reala u kaznenom prostoru, nije ni to pomoglo. Zinedin Zidan je pokušao i sa Jovićem, ušao je u poslednjih desetak minuta, ali ni on nije doprineo boljoj igri Real Madrida večeras.

Najbolju šansu imao je Vinicius na samom kraju utakmice u nadoknadi vremena, ali je junak ovog meča golman Betisa Robles.

Ekipa Reala je sada na prvoj poziciji na tabeli zahvaljujući porazu Barse, ali deli to mesto sa pomenutom ekipom.

Inače, ovo je treći put uzastopno da Betis ostane neporažen na ovom stadionu.

00:05

Samo dva kluba u Evropi (a mozda cak i na svetu) gotovo da nigde ne gube.

Dorotej
11:11

Kod tebe je sve "gotovo", "verovatno" i slično. Za razliku od onog malog Tarzana (koji je izgubio "kompas") ipak imaš diistancu do stvari koje indirektno tvrdiš što je pohvalno.

REVØLT
19:40

Super, kad ce diploma? :-D Moram da se ogradim jer pratim samo (neke) evropske lige.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
00:02

igrac betisa igra rukom u svom kaznenom prostoru i time jasno menja pravac lopti a sudija ne svira penal iako je prikazan snimak vise puta...i zasto ali zasto je Hazard ostavio loptu Mendiju u onoj strasnoj kontri?

Dorotej
11:15

To ni meni nije jasno zašto je pustio Mendija. Čovek prosuo 2 boda, koji mogu da budu odlučujući za titulu. Izgleda kao da se Real zamerio sudijama. Bio je čisti penal.

Badr Hari
Saturday, 02.11.2019
23:58

Jedan bez drugoga ne idu, sada je i potpuno jasno: Zidan pojmaš drži na klupi mega-pojmaša Valverdea, mega-pojmaš Valverde drži na klupi pojmaša Zidana, a Barsa i Real... ma ko ih šiša. :D

Ronaldinjo_10
23:58

Prvih 6 timova u 3 boda razlike, biće ovo luda sezona u Primeri. Istini za volju i Barsa i Real i ATM igraju poprilično loše, bar 30% ispod svojih mogućnosti.

El Clásico leyendas
23:58

4 velike sanse izmasene . realizacija slaba , hoce li vise taj Azar proraditi i poceti da igra kao u Chelseu.

Crveni Lucifer
23:56

Azar najvece uvaljivanje u istoriji, bure od 130 miliona, prodao im celsi istrosenog igraca koji ima jednu fintu i brzinu, u engleskoj mu prolazilo jer su tamo fizicki jaci ali sporiji dok u spaniji su brzi i tehnicki bolji pa izgleda pored njih kao izgubljen slucaj, jovic 15 minuta na terenu a nije se video, smesan decko pravi duh

Dorotej
00:40

Ne voliš Jovića. Šta ti se dečko zamerio? Ušao je u 84 minutu ako se ne varam. Svi centaršuti u tom periodu su otišli preko gola, ili izvan peterca gde je stajao. Tako da "smanji doživljaj" po pitanju Jovića. Nije dobio jednu jedinu upotrebljivu loptu.

Dorotej
Monday, 04.11.2019
01:47

Eh Lucifere crni sine. U 6 minuta nije bilo vremena da nešto napravi. A to sakrivanje je fora. Ako si gledao oba njegova gola, iz ofsajda i priznatog, bio je pokriven pa brzo odreagovao da odbrambeni igrač nije mogao ništa, jet je bilo prekasno. Obrati pažnju kad bude sledeći put pogodio. Ali ne gledaj ga sa namerom da tražiš dlaku u jajetu. Kod vas grobara je to često slučaj kada je Zvezda u pitanju ili Zvezdini igrači, sadašnji i nekadašnji.

21:05

Sta ima da ga volim ili ne i sam si potvrdio u tvom odgovoru da nije uradio nista, to je samo pokazatelj da se lose pozicionira i otkriva saigracima, samo ceka loptu, tako nista nece uraditi, gledam ga sta radi vecito stoji iza svog cuvara kao da se krije

T. Henry
23:54

Vinisijus mnogo los igrac, sem driblinga nista, ne da loptu nikome, bice kao Žervinjo i tako ti igraci koji znaju da driblaju ali bez osecanja za igru

Dorotej
00:46

Njega sam opazio iz prostog razloga da jednu jedinu loptu nije dodao Joviću u svim utakmicama kada su bili zajedno na terenu. Zidan bi morao da ukapira da Jović i Vinisijus ne mogu da igraju zajedno. Lično mislim da Real neće imati koristi od oba mlada Brazilca, Rodriga i Vinisijusa. Živi bili pa videli. Nisu oni kapacitet Nejmara, ne donose takvu razliku na terenu.