subota 17.03.2018.
16:58

Aktuelni šampion Crne Gore upisao je peti remi u prolećnom delu šampionata.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Fudbaleri podgoričke Budućnosti odigrali su u subotu šesti prvenstveni meč u prolećnom delu sezone i upisali peti remi.

Budućnost je na stadionu pod Goricom remizirala sa OFK Petrovcem 1:1 (0:0) što svakako nije rezultat kojem su se plavo-beli nadali.

Nakon četiri vezana remija na startu prolećnog dela sezone Budućnost je sredinom nedelje savladala poslednjeplasirani Dečić ali se danas svom maniru.

Tim Vladimira Vermezovića poveo je golom Darka Nikača u 60. minutu meča, ali je OFK Petrovac deset minuta kasnije preko Aleksandra Vujačića stigao do izjednačenja i boda na gostovanju u glavnom gradu Crne Gore.

Ranije danas odložen je duel Sutjeske i Rudara tako da je Budućnost uprkos remiju smanjila zaostatak za liderom prvenstva, s tim što će Nikšićani moći da uvećaju prednost ukoliko slave u odloženom meču.

Na ostalim mečevima 25. kola Crnogorske fudbalske lige po tri boda osvojili su Grbalj i Dečić u Danilovgradu i Podgorici, dok je u derbiju na "Trešnjici" između Zete i Mladosti viđen remi bez golova.