nedelja 06.05.2018.
22:35

Procenite sami.

EPA-EFE/JUAN CARLOS HIDALGO

Real Madrid je uspeo da se vrati u meč golom Gereta Bejla, a nekolio minuta kasnije mogao je i do preokreta da je sudija pokazao na belu tačku.

Alba je zakasnio i oborio je Marsela, kontakta je bilo, ali sudija nije pokazao na belu tačku.

Tu situaciju pogledajte OVDE.

33 Komentara

4k4Dex
Monday, 07.05.2018
12:08

Ma nema sta da se prica. Ovaj je zaksnio, Marselo sklonio loptu i namestio ga, klasican penal. Skolski primer. Nema ovde uverenja sudijskog, ovo mora da se svira.

ixyco96
04:18

smejte se koliko god hocete ovom sto cu napisati. ali Marcelo vam jedna ogromna rupa u odbrani,par utakmica unazad realovih koje sam odgledao oni su 90% golova primali po toj strani.

ixyco96
04:15

sudija kao da nije znao u ciju kroist da svira. cas je kao na strani Barse cas na strani reala .:) obe strane ostecene. ali mislim da se noze reci da su bili jednaki u svemu.

Misosesic
00:29

Protiv Barse se ne svira penal osim ako noga nije iscasena iz kuka i tad bi bilo pitanje.

Armani
00:24

Hahaha cuj naslova,dali je real opet ostecen??? A kad je to bio ? Pa ako se i gresi na stetu reala oni onda dobiju penal,gol iz ofsajda ili crveni za protivnika!

scofield
Sunday, 06.05.2018
23:08

Svi smo videli nema sta da se prica.

Rise up
22:52

Bio je penal,bio je i faul Suareza kod drugog gola. Ali niko ne pominje greske na drugoj strani: 55 minut regularan gol Suareza, nije Rakitic bio u ofsajdu, kao i to da je Bejl lagano trebao dobiti crveni,Ramos na granicu crvenog takodje,Kazemiro 5-6 faulova a nije ni zuti dobio.Bile su greske na one strane.

Ali baba
23:09
Di Magia
23:34

Rakitic bio u ofsajdu..ja ne znam sra si ti gledao..bio za jedan korak ...a Ronaldu sto je sviran nepostojeci ofsajd u prvom pol...

xenon 1989
22:49

Naravno, Real je oštećen što je sudija isterao napolje S. Roberta, a ne i Modrića pre toga za istu stvar, a ne i S. Ramosa koji je morao da leti napolje još u prvom poluvremenu, a u nastavku makar 5 puta je morao dobiti drugi žuti karton. Većina ovde se nije ni rodila kada je Real poslednji put bio oštećen, ali su zato svedoci neviđenih Realovih pljački, naročito u poslednjih 5 godina. I u ovoj utakmici suđenje Realu kao da igra u LŠ. :D

22:48

Jeste se bacio Marselo kao pokosen, ali je definitivno bilo kontakta. Bio je penal!

Stratford
22:47
Okocha
22:46

Hm, ja se ne bih u ovoj situaciji usudio da sviram penal. Jeste bilo kontakta. Ali Marselo prvo promasuje loptu, pokusavajuci da da sebi for ili da doda, i onda ga kaci Alba, u prvih mah se ucinilo po obe noge, ali samo po prednjoj nozi i to nije bilo toliko jako inteziteta, slobodno sudisko uverenje i mislim da je ok odluka. Meni je igrac Reala koji dize ruke tu zanimljiviji umesto da nastavi ka lopti i da go on ceka penal.nDok onaj drugi go Barse, cista greska sudije, faul Suareza...