"FIFA simulacija" u Kremonezeu - Evro-gol Okerekea, 30 šuteva i preokret Intera

Autor: Nemanja Janošev
subota 28.01.2023.
19:55

I dalje "nula" Kremonezea.

Fudbaleri Intera savladali su Kremoneze na gostovanju sa 1:2 (1:1) u okviru 20. kola Serije A.

Bila je ovo utakmica kao da je u pitanju FIFA video-igra. Videli smo evro-gol domaćina, preokret i čak 30 udaraca Intera ka protivničkoj mreži.

Okereke je otvorio meč spektakularnim pogotkom već u 11. minutu. Sjajna "kifla" Nigerijca ostavila je Andrea Onanu nemoćnim. Čuvar mreže Intera paradom je samo ulepšao taj gol napadača Kremonezea.

Inter je konstantno pretio, domaći su imali i sreće u pojedinim navratima... Lautaro Martinez je izjednačio u 21. minutu, a u 65. donosi preokret svom timu koji je na ovoj utakmici zabeležio čak 30 udaraca ka golu Karneska.

Moglo je biti i ubedljivije, ali za Simonea Inzagija je najvažnije u ovom trenutku da su zabeležena tri boda. O predstavi i tome šta je moglo bolje, a mnogo čega jeste, analiziraće u narednim danima.

Inter zauzima 2. mesto sa 40 bodova, 10 manje u odnosu na lidera Napoli, sa utakmicom više. Kremoneze i dalje nema nijedan trijumf ove sezone i poslednjeplasirani su na tabeli.