Hrvatska - Blamaža Hajduka pred praznim tribinama, navijači našli način da iskažu bes!

Veliko iznenađenje večeras u 29. kolu šampionata Hrvatske.

Epa/Peter Powell

Posle dve uzastopne pobede u prethodna dva kola od kada je sezona nastavljena, očekivalo se da će splitski Hajduk i večeras nastaviti taj niz, s obzirom da je dočekao pretposlednju ekipu Varaždina, koja mesecima nije osetila slast pobede.

Sve do večeras, kada je na opšte iznenađenje gostujući tim slavio sa 3:2.

Međutim, najšokantnije od svega je rezultat na poluvremenu - 3:0 za Varaždin, što je tamošnju javnost ostavilo u neverici.

Hajduk je u nastavku preko Vuskovića i Caktaša postigao dva gola, ali ne i više od toga, pa je tako samo ublažio ovaj iznenađujući poraz.

Zbog ranije izrečene kazne, igralo se bez publike, ali su nezadovoljni navijači uspeli da preko tribina ''Poljuda'' ubace na teren jednu baklju, što možete da vidite OVDE.

Hajduk je ovim porazom ostao na 51 bodu, a Rijeka večeras protiv Lokomotive ima priliku da ga pretekne na drugom mestu na tabeli, značajnom u borbi za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.