nedelja 19.07.2020.
23:40

Interesantna utakmica na "Olimpiku".

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Inter je mogao da umeša malo prste u borbu za titulu prvaka Italije, ali je danas praktično odustao. Bila mu je potrebna pobeda na "Olimpiku", a malo je falilo i da izgube.

Vodili su, pa su gubili do pred kraj, a na kraju - 2:2 (1:1).

Neizvesno je bilo od samog starta, nismo mogli da kažemo za ikoga da je bolji tim, a onda gol za Inter nakon prekida.

Korner je u 15. minutu izveo Aleksis Sančez, najviši u skoku De Fraj koji pogađa za vođstvo Konteovog tima.

Ipak, domaćini se nisu predali, uspeli su do kraja poluvremena da stignu do izjednačenja i to preko Spinacole. Mihtarijan je projurio, Džeko odložio na stranu do Spinacole koji pogađa za 1:1 na samom kraju prvog dela igre.

Ipak, Inter se nije predao, Spinacola pravi katastrofalnu grešku, promašio je loptu i pogodio Mozesa u nogu, sudija je pokazao na belu tačku, a Lukaku postavlja konačnih 2:2.