Ibišević obeležio meč, Herta slavila

nedelja 27.11.2016.
19:33

Herta ne odustaje od visokog plasmana, danas su uspeli da slave protiv Majnca rezultatom 2:1 (1:1).

Ekipa Herte odbija da padne ispod trećeg mesta na tabeli, danas su na svom terenu uspeli da slave protiv Majnca sa 2:1 (1:1) uz dva gola Vedada Ibiševića koji je definitivno obeležio ovaj meč.

Gosti su došli do prednosti golom Sejdela u 25. minutu meča, a Ibišević je izjednačio 11 minuta kasnije na asistenciju Salomona Kalua.

Ostali su gosti sa igračem manje kada je Gambin dobio drugi žuti karton, da bi Ibišević ponovo zatresao mrežu u 67. minutu meča na novu asistenciju Salomona Kalua.

Samo 7 minuta kasnije Ibišević dobija drugi žuti karton nakon povlačenja za dres, pa su snage bile izjednačene do kraja utakmice.

Ipak, gosti nisu uspeli da naprave preokret, ostalo je 2:1 do samog kraja.