Igraš dobro i sve prospeš u 5. minutu nadoknade - Mančesterov košmar protiv Evertona!

subota 06.02.2021.
22:58

Kakva utakmica!

EPA-EFE/Alex Pantling

Luda utakmica Mančester junajteda i Evertona i na kraju remi, gosti su stigli do izjednačenja u poslednjim trenucima meča i praktično iz tri udarca u okvir gola postigli su tri gola. Na kraju - 3:3!

Poveo je Mančester junajted u 24. minutu, akcija je bila sasvim obična do samog kraja i fantastičnog centaršuta Markusa Rašforda koji je pronašao Edinsona Kavanija, a Urugvajac glavom pronalazi put do mreže za 1:0.

U 45. minutu novi gol u mreži Evertona.

Bruno Fernandeš se poigrao, namestio se na desnu nogu, šutirao i matirao loše postavljenog Olsena za tada ogromnih 2:0.

Stari je lisac Karlo Anćeloti, uspeo je na poluvremenu da probudi svoje fudbalere.

Samo sedam minuta nakon početka drugog poluvremena, na semaforu je pisalo 2:2.

Igrao se 49. minut kada je Dukure iskoristio veoma slabu intervenciju Davida De Heekoji mu je odbio loptu na nogu, morao je Španac daleko bolje da reaguje u ovoj situaciji. Tri minuta kasnije, opet gol u njegovoj mreži.

Dukure je bio na desnoj strani, vratio je povratnu Hamesu Rodrigezu koji iz kaznenog prostora uspeva da se namesti na sebi svojstven način i da pogodi mrežu za 2:2

Mančester je uspeo da stigne do sva tri boda, u pravi čas je stigao novi gol i to u 70. minutu. Luk Šo je centrirao, Mektominej je bio priseban i pogodio je mrežu za pobedu svog tima.

Everton je mogao do izjednačenja u finišu, tada je Lukas Dinj pogodio stativu, dosta sreće za De Heu.

I onda peti minut nadoknade, slobodan udarac na oko 40 metara od gola Mančester junajteda, svi su bili u kaznenom prostoru i Kalvert-Luin je došao do lopte, pogodio mrežu za konačnih 3:3!

Nije bilo vremena praktično ni za napad Mančestera...