Inter u strahu, teška povreda novajlije?
Autor: Aleksa Blaćanin
utorak 11.09.2018.
23:43
Izvor: Sportske.net
Bio bi ovo veliki udarac za "Neroazure".

EPA-EFE/DANIEL DAL ZENNARO
Povezane vesti
Navijači Intera su gledali sa strahom u očima večerašnji meč između Španije i Hrvatske, a razlog nije bio to što je "Furija" deklasirala aktuelne vicešampione sveta.
Razlog je bila povreda njihovog desnog beka, Šimea Vrsaljka.
Vrsaljko se povredio u 20. minutu u večerašnjoj utakmici, a svi su pomislili da je u pitanju teža povreda jer je hrvatski desni bek odmah ukazao da je potrebna izmena i da ne može da nastavi meč, svestan da bi povreda mogla da bude ozbiljnije prirode.
Kako prenose mediji, hrvatski medicinski tim smatra da je igrač doživeo ozbiljnu povredu levog kolena, a strahuju da je u pitanju slična povreda kao i prošle godine zbog koje je Vrsaljko propustio dobar deo prošle sezone u Atletiko Madridu.
Vrsaljko gotovo sigurno neće igrati protiv Totenhema sledeće nedelje u okviru prvog kola Lige šampiona.
3 Komentara
Raiola M.
Ionako nije bio starter.
Oldboy
Baš šteta
INTERnacionalist
..u ovom slucaju nema sredine,ili je povreda teža il je samo osjetio bezazlenu bol i preventivno izasao jer bitni mečevi u LŠ!