Interov poker za beg na vrhu!

Autor: Vladimir Stojanović
subota 12.12.2015.
22:39

Inter ima +4 u odnosu na najbližeg rivala, Manćinijev tim spakovao četiri gola u Udinama, Maurito Ikardi konačno zaigrao kako se očekuje!

Beta/AP Photo/Paolo Giovannini

U prvom poluvremenu Udineze je poklonio dva gola gostima. Velike greške Fernandeza i Domicija bile su pokloni koje Ikardi, odnosno Jovetić nisu propustili.

Na drugoj strani "Zebrete" su ređale šanse, ali ništa novo, Handanović je kao hobotnica.

U nastavku domaći nisu uspeli da se vrate u meč, Inter je sačekao poslednjih deset minuta, drugi gol Ikardija i evrogol Guarina su bili dovoljni za konačnih 4:0.

Inter je pobegao četiri koraka Fiorentini koja će sutra uveče biti na iskušenjima u Torinu protiv Juventusa. Derbi igraju i Napoli i Roma, pa bi u ovom kolu Inter mogao višestruko da profitira na račun rivala.

Izveštaje sa ostalih današnjih utakmica možete da pročitate ovde.

00:36

Jako dobar meč, dobar i Palermo, iskreno, rezultat možda nije prava slika utakmice, ali dobro, zasluženo inter dobio. Zanimljivo mi je da, kao što komentar kaže, prvi put gledam utakmicu da je bio 3 gola (u tom trenutku) a da su sva tri asistenta izprotivničkog tima... Prva 3 gola, tri asistencije igrača Udina.

00:23

Nerazzurri rapsodija! Igra za skudeto, forzza Inter!

John Doeee
00:19

Svidja mi se mentalitet ekipe. Posle jedina dva poraza ove sezone su nastavili sa pobedama. Nisu pali, vec se tek tada razgoropadili. Lepo sam rekao da je poraz od Napolija dobar jer je kao prvo pokazao kako Inter moze da igra sa igracem manje i kakvu celicnu volju imaju i kao drugo jer ce ih to motivisati da jos vise zapnu. Iznenadila me ekstremno ofanzivna formacija, netipicna za mancinija. U coveka sam ozbiljno sumnjao jos od prvog mandata u Interu ali polako menjam misljenje. Sutra sa gustom pratim dva derbija i opusteno. Win-Win situacija. I da ne zaboravim, jako mi je drago zbog Ikardija i dva gola jer je bio kritikovan a on pokazao zasto je sidras ubica. P.S. Favali, vrati nam se, bez tebe je dosadno... :)

INTERnacionalist
00:01

..a di je 'Favali misticni prognozer' ?

Moratti Massimo
Saturday, 12.12.2015
23:56

Handofgodanovic. Handanovic je uz Nojera najbolji golman na svijetu u ovom trenutku. Brojke ne lazu.Jako efikasni u napadu, ali pomalo dekoncentrisani u odbrani, sto nije za njih karakteristicno ove sezone. Valjda je to sto je Mancini izveo ofanzivniju formaciju.

23:46

Razocaran sam, mislio sam da ce biti 0:1, sta sad ovo znači ? :))

Joker96
23:46

Ze za nje, forza Inter!

23:46

..i evro gol nije postigao Gaurin (ko sto ste napisali) nego Brozovic Marcelo bolji od pravog Marcela!

00:14

#EpicBroz hehe. Stvarno majstorski gol, sve bolje i bolje igra, a mislio sam da od njega nista biti nece, al' drago mi je sto me demantvao. Nego, vidje li Murilja kako istrca onu solo akciju... steta sto nije postigao gol, momak odusevljava.

No ®ules
02:45

Muriljo je najvece pojacanje Intera u poslednjih par sezona, momak ima samo 23 godine a igra kao da ima iskustvo Vidica. On i Miranda paklen tandem, odusevljen sam i samo neka ih povrede zaobidju.

01:36

Da, i Montoja, jako dobru utakmicu je odigrao, zasuzio je svakako da mu se ukaze prava prilika.

00:28

..mene je iznenadio Montoja,od ove utakmice mislim da ce ga vise koristit! A Muriljo nije normalan istrca 100 m 'a la Lusio'!

23:44

..ha,ha,za koga sjutra navijat juve-Fjorentina, Napoli-Roma!?nTacno mi pokvare merak kad ne dobiju 1:0 il 0:1 :) Forzaaaaaa!!!