Junajted ispustio 2:0 na poluvremenu, za sve je "kriv" hitronogi Jamajčanin!

subota 23.07.2022.
14:10

Nerešen ishod meča između dva premijerligaša.

FC Manchester United

Remijem protiv Aston Vile 2:2, Mančester junajted okončao je turneju u Australiji gde je pre toga ostvario dve pobede.

Ovoga puta, izabranici Erika ten Haga nisu uspeli da trijumfuju i pored prednosti od dva gola razlike posle prvih 45 minuta igre.

"Crveni đavoli" poveli su u 25. minutu kada je posle prodora Šoa po levoj strani pogodio Sančo, da bi u 42. Keš svojim autogolom duplirao prednost rivala.

Loš travnjak stadiona u Pertu uticao je na igru obe ekipe, a u drugom poluvremenu bolje se snašla Aston Vila i to zahvaljujući raspoloženom Jamajčaninu Leonu Bejliju.

Hitronogi fudbaler je četiri minuta po ulasku u igru pogodio u 49. minutu, dok je u poslednjem trenucima nadoknade vremena centrirao iz kornera kada je gol postigao Čembers.

Za tačno nedelju dana, Junajted će imati generalnu probu protiv Atletika iz Madrida u Oslu.