Juve žestoko oštećen na startu!

sreda 07.03.2018.
21:07

Totenhem je bolje počeo meč od Juventusa, ali prilikom prvog ulaska gostiju u kazneni prostor sudija je mogao da dosudi penal.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Simon Marčiniak je čovek koga trenutno najviše mrze navijači Juventusa.

Nakon jednog ulaska Daglasa Košte u kazneni prostor Totenhema, uklizao je Vertongen, neoprezno, oborio je brazilskog fudbalera, a sudija iza gola i glavni sudija meča Marčiniak su ostali nemi.

Situacija koja može vrlo lako da utiče na konačan rezultat ovog meča...

Pogledajte OVDE, sve se desilo u 17. minutu.

20 Komentara

Thursday, 08.03.2018
15:08

Ovo se dešava u 17 minutu. Penal i žuti karton za Vertogena. 28 minut novi start Vertogena za koji dobija žuti karton (to bi bio drugi žuti, odnosno crveni). Rezultat je tada još uvek bio 0:0. Kad se ovako pogleda tek se onda vidi koliko je Juventus zaista oštećen.

MSSZRMK
11:05

Neko bi dosudio neko ne. Slična situacija je bila kada je Savić faulirao Ronalda samo je njemu noga bila na više.Kjelini je igrao rukom pre.

22:44

Penal cist ... velika , velika greska sudija ...

dacha
22:43

Čist jedanaesterac,penal kao suza,Juve je oštećen

CheJuveAthl
22:40

Treba uvesti pravila da se gol ponisti!!! Ovo je nevidjeno!

10:37
Luka Toni
22:37

Nije penal bio, bio je sudija odma pored i video jasnu situaciju.

Paris Saint Germain
22:34

Jednom i oni. Razbi ih totnam u prvom lqgano

myspace
22:29

Po meni jeste bio. ali juve ocajno igra. I tot zasluzeno vodi. Da li Pjanic i Kedira igraju?

22:20

Bio je penal.Mada par minuta pre toga je bio cist penal i za Totenhem kada je Kjelini igrao rukom.

Benz9
22:19

50-50 situacija... da je grupna faza vjerovatno bi svirao,ovako tesko...inace Totenhem za sad mnogo,mnogo bolji...

Vidicnemanja
22:17

I ova LS pocinje da podseca na nasu ligu kad igra zvezda.Ko sme da sudi ocigledan penal zvezdi ili totenhemu?Sve se namesta za velike meceve u cetvrtfinalu i polufinalu.Samo sto ce svi ti timovi koji nemaju pobednicki mentalitet u evropi,tipa siti i totenhem ispasti najkasnije u polufinalu

disqus_2WqjlJ09c4
13:25

Namjestili su velike mečeve :D Kud ćeš veći meč od Juve-Real ili Barsa-Bajern.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
22:09

I Totenhem je ostecen...Kjelinijev rukomet

amigo999
12:32

Penal nad Kostom je 100% cist , skolski penal, ide na loptu, fuli, pa pokosi protivnika. Penal kada lopta prelazi Keliniju preko ruke 0% penal. Kelini lezi na zamlji, lopta mu presla preko ruke, nije promenila brzinu niti pravac....Penal Kelinija kada mu lopta odskoci na ruku 100% penal. Lopta ga pogodila iz neposredne blizine, nije mogao izbeci, ali promenio je rukom putanju lopti.