Juventus bolji, Inter zadržao veliku prednost!

Autor: Vladimir Stojanović
nedelja 18.10.2015.
22:38

Završilo bez golova, Juventus dominirao u nastavku, ali Manćini i njegov tim imaju i dalje velikih +8 u odnosu na aktuelnog šampiona!

BETA/AP Photo/Luca Bruno

Manćini je ušap nešto opreznije u meč sa trojicom defanzivnih veznih, na početku Juventus bolji, kontrolisali su igru, a Kuadrado je imao šansu da savlada Handanovića, kada je iskosa šutirao, ali je Slovenac bio dobro postavljen.

Poslednjih 15 minuta je pripalo domaćima u prvom delu, u nekim trenucima činilo se da gol visi u vazduhu, Juve sateran u kazneni prostor. Brozović je imao najbolju priliku, sjajno je šutirao, Bufon ipak zakačio loptu i ona se odbila od prečke, "Supermen" je spasao siguran gol.

U tim trenucima i tokom celog prvog poluvremena Jovetić je pravio dosta problema šampionu, a često igrači Juventusa nisu birali sredstva da ga zaustave.

U nastavku se slika potpuno promenila, Juventus je preuzeo kontrolu, konačno smo videli pravog Pogbu.

Italy Soccer Serie A

Ređale su se opasne situacije pred golom Handanovića, sjajnu šansu imao je Kuadrado, a Kedira je potpuno sam pred Slovencem pogodio stativu.

Agresivni Juventus potpuno je isključio Interov vezni red, zabeležili smo jedan udarac Jovetića.

Zatim je Inter podigao glavu u poslednjih 10 minuta, Jovetić je prvo loše izveo slobodnjak iz izgledne pozicije, probao j i Perišić iz još jednog slobodnjaka preko prečke.

U finišu opet opsada gola Handanovića, prilike za Mandžukića i Kuadrada, ali je ostalo 0:0.

Stiče se utisak da je Inter zadovoljniji podelom bodova, zadržali su +8 u odnosu na Juventus, na deobi su drugog mesta sa Romom, bod iza Fiorentine.

Juve ima 9 bodova, čini se da ulaze u formu, ali bi ona rasprodaja sa starta mogla skupo da ih košta.

00:49

Juve daleko slabiji nego prosle sezone rekoh ja,a lupali su minuse.Fale mnogo Pirlo,Vidal,a pogotovu Tevez.

juve mojsa
00:10

+8 je nista bukvalno za juventus..sticicemo ih lagano..samo da se malo poradi na egzekuciji,to je tevez resavao sa pola gasa,ali sta je tu je,imamo odlicne mlade nade i bice golova.. ali radujem me da napokn neko moze pruziti kakav takav otpor juventusu u italiji,mnogo je zanimljivije..FORZA JUVEEE

INTERnacionalista
14:24

..da,da,s tim ste treba da stignete i Inter,i Romu,Napoli i Fjorentinu a tesko da ce svi da zaglave ;)

23:07

Raduje sve bolja igra i povrijjedjeni igraci sto se vracaju.nU nekim normalnim okolnostima da imamo 15ak bodova ovo bi bio dobar rezultat na vrucem gostovanju..ovako je los.nnSteta zbog prilika, posebno stative khedire.

DEL PIEROO
22:58

Gledao sam utakmicu Handanovica, Mirande i Jovetica, sa druge strane su igrali Bufon, Barzalji i Kvadrado, s tim sto se Juventusu u drugom poluvremenu prikljucio i Pogba.. salu na stranu, Juve bolji, onih 25 minuta dominacije intera su posledica 3 zuta kartona za 15 minuta i strasnog tempa u tih prvih 15 minuta.. za ove rezultate i dalje je po meni glavni krivac Alegri, zbog formacije, Pereira otkupljen, prosle sezone blistao ove jedva dobija sansu, jos uvek gura Pogbu po strani i zadaje mu neke nevidljive zadatke.. Juve je imao svoje sanse, na samom pocetku i ja bih bolje reagovao, svako normalan zna da u onakvim situacijama ne sme zadrhtati noga prilikom prijema, Kvadrado je lose primirio loptu jos gore je postupio kada je sutirao u blizi ugao, za Kediru sam citao juce da jedva ceka derbi, izgleda da je izgoreo u zelji jer je onakav promasaj, pa malo je reci smesan.. ocajno sudjenje, na momente dobro svidelo mi se ono pustanje prednosti, nerealno dodljeni kartoni. navijaci intera se zale da je ono bio penal, za pocetak bi bilo dobro da budu malo realni ili preispitaju svoje veliko fudbalsko znanje, zute nam je delio kad je i kako je hteo, svirao faulove pred kraj meca kako i kad je hteo na 17/18 metara od gola, a nije svirao kad je lopta pogodila Zezusa ili Mirandu ne znam tacno ko je bio na 16 metara.. sve u svemu nije lose, ali s obzirom na trenutno stanje na tabeli ovo je za Juve kao poraz..

23:36

..hoces da kazes da ruka Bonucija posle udarca glavom Ikardija nije penal! E ovako,kad u ruku pogodi lopta koja nije upucena prema golu to nije jedanaesterac al kad igrac sutira prema golu i na tom putu udari protivnickog igraca u ruku,svira se jedanaesterac bio kontakt namjeran il nenamjeran! Sto se mene tice,ni prva ni zadnja onakva situacija,sudija jednostavno nije vidio ruku Bonucija,da jeste svirao bi 1000%,ali ne krivim ga ne moze se sve ni vidjet!

20:41

Juventus bolji da se ne lazemo, dodaj me na fejsu ukucaj cirilicom ''lik neki osoba''

17:56

..ruka nije uz tijelo,ima slika jasna na netu nego ne mogu da je postavim ovdje! Pozdrav!

DEL PIEROO
00:27

Kao sto sam i napisao u komentaru iznad, svako ko misli da je ono penal i da ima elemenata da se svira ono nek preispita svoje fudbalsko znanje.. sudija je video sve i samo je odmahnuo rukom, kad je ruka u prirodnom polozaju, kad nije podignuta, kad igrac ne mlatara ko da igra rukomet i ne pokazuje ni najmanju nameru da igra rukom onda nema govora o penalu, a ono nije bilo ni blizu penala, jer sledeci elementi su na strani odbrambenog igraca kojeg lopta pogadja u ruku, znaci nije video loptu najbolje + ruka u prirodnom polozaju, nije pokazivao nikakvu nameru da igra rukom, lopta 20 centimetara ispred njega menja pravac i pogadja ga u ruku, ono nije ni upuceno direktno ka golu ili saigracu koji se nalazi u izglednoj poziciji za gol, nikakvu opasnost ona lopta nije predstavljala, svako vidi onako kako njemu to odgovara, a posebno ste nerealni vi navijaci intera kad su ovakve situacije u pitanju..

juve mojsa
00:12

lopta uooopste nije isla prema golu,pri tom ruka uz telo,to se ne svira i da je video i da nije..budimo realni..

00:11

Igrači su bili blizu i ono je meni više kao napucana lopta u ruku. Niko od komentatora poslije tekme nije rekao da je penal. Mogao je komotno Melu dati drugi žuti, kada je počistio Kediru, a lik nije ni faul svirao.

Brat Rodrigoo
22:55

Solidna utakmica, na kraju, remi najpravedniji. Mancini me pomalno razocaro, nikako da napane, svjesno je isao da se ne primi gol. Al dobro opet remi vise odogovara Interu.

boxi
22:52

Smucio mi se ovaj Mancini malo je reci, alo ljudino 8 defanzivno orjentisanih igraca!!!! Pa ovo je cista sreca sto nismo veceras izgubili. Murinjo dodji kuci molim te!!!!

Poznavalac
22:52

Vratice se juve u sam vrh,neutralan sam ali su me odusevili igrom..razbili su inter koji u drugom poluvremenu se nije sastavio sa loptom..

Billionaire
22:51

Na kraju moras da gledas statistiku da bi se moglo reci ko je bio bolju u nekom segmentu igre. Po meni nekako daj nam po bod i idemo kucama.

JUVENTIN
22:44

Dobro je,samo jos da komentator sa arene skonta vec jednom da barzalji igra desnog beka i da je juve igrao 442 a ne 352,odlicna utakmica i zao mi opet dibale sto kasno ulazi,izgleda alegri ima neki problem licne prirode sa njim,a onaj kvardado nekako previse solira,kad se ne glupira,asistira za gol sansu

DEL PIEROO
23:05

Daleko je ovo do 4-4-2, ovo je 3-5-2 i neki kao pokusaj 4-3-3 mozda nisi lepo video koliko igraca nam je bilo u zadnjoj liniji, mozda mislis da je 4-4-2 zato sto Evra nije isao mnogo napred, ali ovo nije ni blizu 4-4-2 ili 4-3-3

JUVENTIN
02:40

Barzalji stopera sigurno nije igrao,igrao je 442,u vezi su bili desno kvardado,levo pogba,sredina markizio i kedira,samo sto je kvardado ofanzivniji i to mu je prirodna pozicija,cim je pogbu u drugo poluvreme povukao prema centru progledo covek i poceo da igra

No ®ules
22:43

Mancini kanta od trenera, čovek igra na bod na svom terenu pred 80 hiljada navijaca!-sta dalje reci, smučio mi se.

23:05

..nije covjek igrao na bod nego je juve u drugom jednostavno bio bolji,isto kao i Inter u prvom!

Joker96
22:43

Korektan rezultat, Juve za nijansu konkretniji ali Interu vise odgovara remi. Zanimljivo stanje na tabeli, bice interesantna borba ne samo za titulu nego i za Evropu.

juve mojsa
00:13

to se cekalo dugo..meni kao juventinu se vise smucilo da gledam kako osvajamo sa pola gasa..

Juventino SS
22:42

Mnogo dobra utakmica, falili golovi. Juventus konkretniiji. Kedirina stativa me obori za 9000.

S-I-M-K-E_
22:42

Gledao sam utakmicu,igralo se previse agresivno,grubo,takticki,ja takav smoran fudbal ne volim!Pa Barsa i Rajo Valjekano su sinoc odigrali utakmicu za uzivanje.to je bio totalni fudbal,uostalom fudbal se igra zbog publike i golova!!!STOP ANTI FUDBALU!!!

22:53

Nije anti fudbal dobra taktika i dobra defanziva, a dobar fudbal kad Barsa nakanta Rajo sa 5 golova..