utorak 16.07.2019.
22:14

Francuski šampion je imao prvu proveru pred novu sezonu.

EPA-EFE/SRDJAN SUKI

Mbape i ekipa su bili nemilosrdni protiv Dinamo Drezdena. Tuhel je izveo jak tim protiv tima iz nemačke Cvajte i dobio meč ubedljivo sa 6:1.

Na terenu smo mogli videti odmah igrače poput Areole, Veratija, Mbapea, Bernata, Kurzave i Drakslera. Svoju priliku da debituju za francuske šampione su dobili i nova pojačanja tima Erera i Sarabija.

Nemce je odmah načeo Mbape već u šestom minutu.

Do kraja prvog poluvremena su upisali još jednom Julijan Draksler i ponovo Kilijan Mbape.

Drugo poluvreme je počelo sa dosta izmena, tako da su tri strelca PSŽ-a u ovom poluvremenu upravo bili mlađi igrači sa klupe.

Po gol su postgli Zagre, Postolaći i Ačiče da bi penalom u 76. minutu Kone upisao i prvi gol za domaćine na ovom meču.

Svoju mini -turneju po Nemačkoj Parižani nastavljaju za četiri dana kada će igrati protiv Nirnberga.