Košmarnih 15 minuta za Real! Isključen Bejl, a onda je sve krenulo nizbrdo!

sreda 01.03.2017.
22:56

Las Palmas blizu senzacije na ''Santijago Bernabeu''!

EPA/MIGUEL ANGEL POLO

Posle 1:1 na poluvremenu, usledio je pravi šok za Madriđane već na startu drugog dela igre!

Garet Bejl je neshvatljivo reagovao, njegovo udaranje protivničkog igrača nije promaklo arbitru, koji mu je pokazao - put u svlačionicu!

Ali, to je bio tek početak pravog košmara koji je usledio u narednim minutima za Real. Već u 56. minutu gosti su iznudili penal koji je u gol pretvorio Džonatan Vijera, da bi tri minuta kasnije Boateng iz kontre povisio na 1:3!

Moglo je da bude još gore po Real da je Hese koji minut kasnije iskorstio novu veliku priliku za Las Palmas, ali je Navas ostavio Madriđane u igri...

--- --

27 Komentara

Rekobica
Thursday, 02.03.2017
02:18

imam jedan stav a to je da ce real teze podneti kad ode ronaldo nego barsa kad ode mesi...po meni od kako ronaldo nije vise onaj igrac koji daje po 40-50 golova tako real teze igra tj nije u zavrsnici to taj...Ipak se vidi koliko su to dve velicine ronaldo i mesi..tacno to nisu te ekipe..A i real bi trebao da pocne da podmladjuje ekipe kao i barsa..ima tu dosta igraca sa 30 ak godina..a tesko naci adekvatne zamene

MANUTD
00:51

I tako, sada bi kidalona kids da Enrike ostane, a realova deca bi da Zidan ode. Budite sa nama i u sledecem kolu kada ce se ova spanska sapunica nastaviti. Sve, samo ne fudbal.

Pingvin=debil
20:33
HHadzimontagic
00:44

Real najveca fudbalska prevara od dolaska Ronalda, Sad vam je jasno zasto je Real najbolji igrac Real, a Hese ne. Sad vam je jasno zasto Real ima najlakse protivnike u LS. Sad vam je jasno zasto se pomocni sudija oglasio koji je trebao da sudi EL Clasico, taj sudija je izjavio da mu je naredjeno da sudi za Real u El Clasico. Ronaldove ZL lopte su kao igre Reala veceras i protiv Viljareala.

Los Merengues
02:12

Pothitno prestani sa gledanjem fudbala,ne ide ti sine.

Čika Marko
05:43

Daj bre jel ti slusas samog sebe...?!?

Benz9
00:39

Ma idi bre u ...Sad mu lijepo odrezati 3-4 utakmice kazne pa da vidi ko je glavni...

Madridismo
00:37

Izgleda da su tacna ona pisanja engleskog lista da su neki se igraci poput Bejla,Modrica,Kovacica i Krossa okrenuki protiv Ronalda.To je evidentno bilo na terenu da nesto ne stima u ekipi.Bejlova reakcija krajnje bezpotrebna i neprofesionalna,na kraju krajeva moze se smatrati kao glavni krivac za ovak kiks Reala.Mada ne kritikujem cesto igrace,ali tacno pozelim da Kross dobije suspenziju do kraja sezone,ocajan je skroz,kao i Kovacic koji ima izgleda mentalni sklop kao dijete od 4 godine.nI ne znam kakva je taktika Zidana da Nacho igra a Pepe na klupi???

00:30

JA ovo sikreno ne mogu da gledam. Sta mi radimo to je uzasno. Igraci van forme, Bej potpuno glup potez, Neki igraci van ritma, nemamo ni ideju u igri. Zalosno. S druge strane Las Palmas igra vrhunski, jednostavno bez nekakvih komplikaciaj koje mi obozavamo, sto komplikovanije valdja da se sto lakse usere napad. Ne mogu nijednog apostrofirati ko dobroj jer su skoro svi losi, ko sot u Las Palmasu svi igraju odlicno.

Hala Madrid RM
00:23

Pokrale nas sudije. To videlo crvenog nije. Sramota kako je sudija danas sudio. Sve se sudi samo da barsa bud3 prvak, penal nad nejmarom a sada ovo. Sramota

MSSZRMK
01:10

Hajde nemoj...

03:25

Kako kradu Real ove sudije, Realu treba dati malo lakseg protivnika, isto kao u LS. Ronaldu treba dati jos ZL. Dobre su sudije, treba staviti ove sudije da sude svaku utakmicu Realu.