Kup kralja - Real "B" već overio narednu rundu, iznenađenje u Barseloni

četvrtak 04.01.2018.
23:16

Madriđani rutinski sa drugoligašem.

EPA-EFE/Javier Belver

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Numansije rezultatom 3:0 (1:0) u prvom meču osmine finala Kupa kralja.

Zinedin Zidan je očekivano izveo kombinovani sastav, u timu nije bilo Kejlora Navasa, Ramosa, Varana, Marsela, Modrića, Krosa, Ronalda i Benzeme, pa se može reći da su rezervisti ispunili očekivanja.

Real je poveo golom Gereta Bejla sa bele tačke u 35. minutu i sve do samog finiša bilo je neizvesno, iako su domaći od 60. igrali sa igračem manje posle isključenja Dijamanke.

U 89. minutu, Isko je strelac, ponovo iz penala da bi u nadoknadi vremena Majoral postavio konačnih 0:3 pred revanš u Madridu naredne nedelje.

U drugom večerašnjem meču od 21.00, Espanjol je kao domaćin izgubio od Levantea rezultatom 1:2.

Espanjol je poveo golom Đerara Morena u 28. minutu, ali su gosti preokrenuli preko Moralesa u 38. iz penala i Ivija u 74. minutu.

16:39

Ko god je potrčao da kaže kako je zbog -14 špansko prvenstvo praktično završeno trebao je da gleda ovu utakmicu pa da se već sada ujede za tastaturu. :D Ovakvo suđenje smo gledali i u prošloj sezoni na Realovim utakmicama. :D

Wolverine
13:27

I onda se neki čude što ljudi mrze Real. Brukaju se protiv Numansije.

SINIŠA_BARSELONA
02:56

Nadam se dvomecu izmedju Barse i Reala,nije bitno da li ce to biti cetvrtfinale ili polufinale Kupa,samo da se igraju 2 meca.Sto vise utakmica ova dva tima,to bolje za nas koji gledamo i navijamo.

madridistatill_i_die
02:51

Onaj Teo je očajan otkako je došao, nisam ga toliko pratio u Alavesu ali sam siguran da nije bio ovako kriminalan, jer ga sigurno takvog onda ne bi ni dovodili. Previše se šminkerski ponaša na terenu umesto da grize kad konačno dobije priliku.

01:56

Real sa ova dva penala je dostigao sumu od 18 penala u 2 godine, tacno toliko koliko je Barselona iznudila samo u ovoj godini😂

00:35

Da čovek ne poveruje - pokradoše i drugoligaša. 😂 Čist nesviran penal za Numanciju kod 0:0, ali zato sviran za Real koji minut kasnije i što je sigurno sigurno da se isključi fudbaler Numancije u 60. minutu, jer su počeli ozbiljno da prete golu Reala, a 0:1 po mišljenu sudije baš i ne garantuje sigurnu pobedu. 😂 I bio je u pravu jer je Numancija i sa 10 fudbalera lako mogla do izjednačenja, ali je prečka spasla Real. I da se tu mnogo ne razmišlja nego da se svira još jedan penal za Real i uz gol iz ofsajda da se kompletira pljačka Numancije. Kakva komedija. 😂 😂 😂