Kvalifikacije za LŠ - Nikolićev tim na pragu trećeg kola, i gol više i igrač više na poluvremenu!

sreda 01.08.2018.
20:56

Mađarski šampion sve bliži plasmanu u narednu rundu takmičenja.

Epa/Caroline Blumberg

Ekipa bivšeg Videotona (sada MOL Vidi), koju sa klupe predvodi bivši trener Partizana Marko Nikolić, posle prvog poluvremena revanš meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona vodi sa 1:0 protiv bugarskog Ludogoreca.

Podsetimo, prvi meč u Bugarskoj završen je bez golova, pa MOL Vidi ima rezultat koji ga vodi u treće kolo.

U prilog Nikolićevom timu ide i to što Ludogorec od 40. minuta ima igrača manje na terenu, zbog isključenja Vure.

Dodajmo još da je u startnoj postavi Marko Šćepović, a njegov brat Stefan, kao i Danko Lazović su na klupi za rezerve.