Liga 1 - Lil nastavlja da melje, Rajković sačuvao mrežu, Mitrović ispustio pobedu u poslednjem napadu!

sreda 03.02.2021.
20:53

Ristić i Škuletić uzeli bod u Mecu.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI ↑ collapse

Danas je na programu čitavo 23. kolo francuske Lige 1, a u terminu od 19 sati odigrano je pet mečeva.

Lil je uvećao svoj prednost nad Lionom i Pari Sen Žermenom na čelu tabele posle pobede u Bordou 3:0, zablistali su Jusuf Jaziči u 54, Timoti Vea u 66. i Džonatan David u 89. minutu meča.

Strazbur je predvođen kapitenom Stefanom Mitrovićem umalo slavio protiv Bresta ali su gosti u poslednjim trenucima ipak stigli do boda. Na kraju, bilo je 2:2, strelci za domaće bili su Adrijen Tomason u osmom i Žan-Odo Aholu u 70. minutu utakmice, dok je Brest pogocima Gaetana Šarbonijea u 83. i Žeremija Le Duarona u poslednjem trenutku meča ostao neporažen.

Predrag Rajković je ponovo sačuvao svoj mrežu u Remsu gde je domaćin remizirao sa Anžerom, dok je Monpelje sa Mihailom Ristićem i Petrom Škuletićem remizirao u Mecu 1:1.

Strelci su bili Pape Sar u 47. i Gaetan Labord  u 70. minutu meča

Identičnim rezultatom završen je i meč između domaćeg Rena i Lorijena, pogađali su Martin Terije u 14. i Kventin Boasgar u 83.

BORDO - LIL 0:3
MEC - MONPELJE 1:1
REMS - ANŽER 0:0
REN - LORIJEN 1:1
STRAZBUR - BREST 2:1