nedelja 21.02.2021.
17:37

Bez mnogo iznenađenja u Francuskoj.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Lens je savladao Dižon u okviru 26. kola francuske Lige 1, bilo je 2:1. Fofana je doveo domaće u prednost, da bi Ngonda izjednačio u 61. minutu. Konačnih 2:1 postavlja Banza tri minuta kasnije.

Mec je slavio na gostovanju Nici, pa je još jednom dokazao da se radi o odličnoj ekipi.

Kujate je doveo goste u prednost u 15. minutu, da bi Gaj povisio u 38. minutu.

Sve što su domaći uspeli do kraja utakmice jeste da smanje rezultat preko Guirija u 61. minutu meča.

Bordo je u očajnoj formi, danas su poraženi od ekipe koja se bori za ostanak, Nima. Nim je bio bolji rezultatom 2:0 (1:0).

Meling je bio strelac u prvom poluvremenu, tačnije, u 14. minutu, da bi Ripar postavio konačan rezultat u 71. minutu meča.

Strazbur predvođen kapitenom Stefanom Mitrovićem je odigrao nerešeno 0:0 protiv Anžea, a Srbin je za domaćina odigrao svih 90 minuta.