nedelja 20.09.2020.
19:12

Nakon tri vezana trijumfa samo bod za "Zelene".

EPA/PETER POWELL

Fudbaleri Sent Etjena odlično su otvorili sezonu u Francuskoj, ali ih je nakon tri vezana trijumfa zaustavio Nant, "Kanarinci" su izvuklu bod, na kraju je bilo 2:2 (0:1).

Poveli su gosti u drugom minutu preko Očičea.

U samom finišu prvog poluvremena je Kolo poravnao rezultat, ali je nakon invervencije VAR-a taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Otišlo se sa 0:1 na odmor, da bi gosti stigli i do dva gola prednosti u 66. minutu preko Makona, Očiče ovoga puta beleži asistenciju.

Ipak, kada je delovalo da je Sent Etjen na dobrom putu da veže i četvrti trijumf, Simon je vratio "Kanarince" pogotkom u 71. minutu.

A onda, u samom finišu susreta, pravi haos u kaznenom prostoru gostiju, lopta je nakon snažnog šuta fudbalera domaće ekipe pogodila jednog igrača Sent Etjena, odbila se u stativu, a onda do Emona, kojem nije bilo teško da se sa par metara upiše u listu strelaca.

Do kraja nije bilo promena, remi u Nantu.

Dodajmo i da je Sent Etjen danas bio slabiji za standardnog prvotimca Veslija Fofanu, koji je na pragu prelaska u redove Lestera.