Sent Etjen mogao i do preokreta.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Remz zabeležio i četvrti meč u prvenstvu zaredom bez pobede.

Sent Etjen - Remz 1:1

Gosti su imali veliku šansu u prvom delu igre, 30. minut i Mbuku odlično šutira, ali golman domaćih odlično interveniše.

U nastavku posle pauze bolja igra "zelenih". Modeste je pripretio, njegov šut odlazi preko prečke. Potom su pokušali Neju i Debiši, ali promene rezultata nema.

Gosti su naplatili promašaje domaćih, Ture pogađa iz centaršuta - 1:0 za goste u 72. minutu. Dia je mogao da poveća na 2:0 samo dva minuta posle vodećeg gola, šut ipak odlazi pored gola.

"Zeleni" nastavljaju sa napadima, Aočiče pokušava glavom, izjednačenje dolazi dva minuta posle ove šanse - Abi se snalazi kod odbitka. 89. minut i to je 1:1.

Bouanga je imao prilike za potpuni preokret svog tima, ali njegov pokušaj odlazi tik pored stative.