subota 13.02.2021.
20:56

Lans imao više od igre, ali nije uspeo da slavi u Remsu.

EPA-EFE/YOAN VALAT

U veoma uzbudljivom meču 25. kola francuske Lige 1, fudbaleri Remsa remizirali su sa Lansom 1:1.

Domaćin je stigao do vođstva u 13. minutu preko Arbera Zenelija, a Kakuta je u finišu prvog poluvremena propustio da donese izjednačenje svom timu pošto je promašio penal.

Gosti su ipak uspeli da postignu gol, igrao se 61. minut kada je Florijan Sotoka savladao inače odličnog reprezentativca Predraga Rajkovića.

Nekadašnji golman Crvene zvezde zablistao je nekoliko minuta kasnije kada je odličnom odbranom "spustio rampu" nakon čega je postignut gol koji je poništen zbog ofsajda.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata jer je Rajković odbranio i pokušaj Mišelina, pa je Rems nakon ovog remija sada 13. u Ligi 1 sa 29 bodova, dok je Lans šesti sa 37.