13:48

Neverovatno!

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Opet se postavlja pitanje, čemu engleskim sudijama služi VAR?

Liverpul je danas ugostio Bornmut, a gosti su poveli u devetom minutu golom Kaluma Vilsona.

Ipak, ono što je neverovatno i čemu svedočimo po ko zna koji put ove sezone - engleske sudije su daleko ispod nivoa Premijer lige.

Iako je sudija zatražio asistenciju iz VAR sobe, niko nije signalizirao čist prekršaj Vilsona nad Gomezom u začetku akcije.

Jasno se vidi da je napadač Bornmuta sa leđa odgurnuo Gomeza koji je imao loptu u nogama, u nastavku akcije, pala su dva brza pasa i gol.

Menadžer Liverpula je žestoko protestvovao pored aut linije, imao je svašta da kaže sudijama, ali je lopta završila na centru, a na semaforu - 0:1.

Spornu situaciju pogledajte u nastavku, pa sami procenite da li je gol bio regularan ili ne..