subota 29.11.2014.
21:10

Posle 15. kola ruske Premijer lige, nastavak borbe za titulu biće ipak nešto zanimljiviji.

Beta/AP Photo/Dmitry Lovetsky

Kako smo već objavili, Zoran Bambi Tošić je svojim golovima značajno doprineo ubedljivoj pobedi moskovskog CSKA nad Ufom od 5-0, a da utisak za navijače ''Armejaca'' danas bude potpun, pobrinula se ekipa Mordovije, koja je nanela drugi poraz vodećem Zenitu.

Ekipa u čijim su redovima naši Marko Lomić i Milan Perendija odigrali svih 90 minuta, slavila je u pravim zimskim uslovima rezultatom 1-0, a gol odluke je postigao Vlasov u 29. minutu igre.

Mordoviji je ovo treća pobeda u poslednje četiri utakmice, zahvaljujući kojoj se učvrstila u sredni tabele.

Zenit je na prvom mestu ostao na 35 osvojenih bodova, a CSKA na drugom mestu sada ima 28.

U prilogu pogledajte pobedonosni gol Mordovije protiv Zenita.