Luki Joviću 45 minuta i drvlje i kamenje od navijača...

nedelja 25.07.2021.
20:32

Navijači Reala nezadovoljni...

EPA-EFE/JuanJo Martin

Luka Jović je večeras konačno dobio šansu, ali je po svemu sudeći nije iskoristio.

Real Madrid je otišao na gostovanje u Glazgov, Rendžersi su bili dominatniji tim u prvi 45 minuta, ali je Anćelotijev tim u tom periodu vodio rezultatom 1:0 golom Rodriga.

Heroj je bio golman Andrij Lunin, koji je imao nekoliko sjajnih intervencija i praktično je sačuvao Real Madrid. Među igračima koji su se našli na žestoko udaru navijača na društvenim mrežama bili su naš Luka Jović, kapiten Marselo, Isko i Alvaro Odriozola.

Joviću navijači Reala najviše zameraju inertnost, nedostatak želje da se potrudi da nešto uradi, da ubrza, a sve ih je razbesnela jedna situacija kada je morao da bude agresivniji, ali to nije učinio.

Jović nije imao mnogo kontakata sa loptom, doduše, Real je bio prilično slab u prvih 45 minuta, a Luku je odmah na poluvremenu zamenio Aribas.

Ako je suditi po komentarima navijača, ovo je možda poslednja utakmica Luke Jovića u dresu Reala. Nažalost...