Marsej se razgoropadio!

nedelja 23.08.2015.
23:01

Posle lošeg starta i promene trenera, Marsej večeras ostvario više nego ubedljivu pobedu na svom terenu i osvojio prve bodove u sezoni.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Pod vođstvom novog trenera Mičela, ekipa Marseja večeras je pred svojim navijačima deklasirala Trou rezultatom 6-0!

Tokom prvog poluvremena, gosti su bili dostojan rival, iako je Marsej već u 19. minutu poveo golom Barade.

Njegov pogodak bio je jedini u prvom delu utakmice, a u nastavku prava kanonada domaćih.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Dijara je duplirao vođstvo, da bi u 56. minutu na semaforu stajalo 3-0, posle pogotka Batsuaija.

Već u 63. minutu i Okampos je zatresao mrežu Denisa Petrića, a posle kraćeg perioda zatišja, u samom finišu su trijumf Marseja još ubedljivijim učinili Alesandrini u 87. i Batsuai u 90. minutu, za konačnih 6-0!

Ranije danas, Sent Etjen je kao gost savladao Lorijen sa 1-0, a meč između Lila i Bordoa završen je bez golova.