Mihin Torino razbija Milan! Ali, Ljajić...

ponedeljak 16.01.2017.
21:26

Sjajna igra Mihajlovićevog tima tokom prvog poluvremena meča sa Milanom. Adem Ljajić propustio priliku da goste potpuno dotuče!

torinofc.it
torinofc.it

Poslednja utakmica 20. kola Serije A igra se večeras u Torinu, gde je istoimeni domaći tim dočekao ekipu Milana.

Domaći su furiozno ušli u ovu utakmicu, veoma motivisano i agresivno i to im je vrlo brzo donelo rezultat.

''Rosonere'' je ''načeo'' Beloti u 21. minutu, na asistenciju Adema Ljajića, pošto je prethodno Romanjoli izigran na levoj strani. Ovaj gol je još više podigao samopouzdanje domaćim igračima, koji su samo pet minuta kasnije duplirali vođstvo.

Velika gužva stvorila se u kaznenom prostoru Milana, a na kraju je najsnalažljiviji bio Benasi - 2:0 za Torino!

Tek što je isteko prvih pola sata igre, Beloti je iznudio i jedanaesterac, a loptu je na belu tačku stavio naš Adem Ljajić.

Međutim, Donaruma ga je ''pročitao'', naš fudbaler je šutirao po sredini gola, a čuvar mreže Milana se nije ni pomerio i lako je zaustavio taj udarac.

U prilogu je taj Ljajićev promašeni penal...