Mitro's on fire! Srpski napadač nosi loptu kući!

sreda 23.10.2019.
22:21

Sjajna partija bivšeg fudbaler Partizana.

Epa/Nigel Roddis

Fulam je u 13. kolu Čempionšipa dočekao Luton, nakon 45 minuta igre imali su prednost od 1:0, zahvaljujući pogotku Aleksandra Mitrovića.

Nakon samo osam minuta igre u nastavku, Mitrović se ponovo upisao u listu strelaca.

Dobra akcija "Kotidžera" po desnoj strani, Bobi Rid je ubacio loptu pred gol Lutona, a na pravom mestu se našao bivši napadač Partizana, koji je tako postigao svoj 10. gol u Čempionšipu ove sezone i usamljen je na vrhu liste strelaca.

Ipak, samo sedam minuta kasnije, Luton je smanjio preko Potsa.

Ali, samo sedam minuta trebalo je Mitroviću da mu odgovori, na asistenciju Brajana je u 67. minutu povisio na 3:1, tako je kompletirao het-trik i došao do učinka od 11 golova u prvih 13 kola u Čempionšipu.