20:54

Odlični srpski napadač noćna mora za Portugalce.

EPA-EFE/ANTONIO COTRIM

Odlično igra Aleksandar Mitrović u pripremnom periodu pred početak nove sezone Premijer lige.

Najbolji strelac Čempionšipa u prethodnoj sezoni je briljirao i danas protiv Eštorila sa dva pogotka u pobedi svog tima od 3:1.

Već u 6. minutu je nakon kornera Mitrović bio precizan, a preslikana situacija i šest minuta kasnije kada je Mitrović ponovo pogodio za 0:2. Fulam je imao 0:3 već u 24. minutu kada je Žoao Palinja pogodio, bio je to njegov prvi gol u dresu ovog kluba, i to na fantastičan način.

Mitrović mu je odložio loptu, a Palinja je snažno gađao i pogodio mrežu za nedostižnu prednost.

Sve što su domaći uspeli da urade do kraja jeste da postignu gol preko Andrea Franka koji je iskoristio kazneni udarac.

Mitrović je ponovo bio veoma opasan posle prekida, nakon centaršuta Vilsona naš golgeter je zahvatio loptu glavom, ali je golman ovoga puta uspeo da sačuva svoju mrežu. Do kraja još jedan pokušaj našeg reprezentativca iz poluvoleja, nije vredelo za het-trik.

Uglavnom, pobeda Fulama od 3:1 i mirniji nastavak priprema.