15:16

Klub sa juga Francuske stigao do tri boda bez pomoći dvojice bivših fudbalera Crvene zvezde!

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Monpeljea prekunuli su niz od četiri utakmice bez pobede minimalcem u gostima protiv očajnog Sent Etjena 1:0.

Strelac jedinog gola u uvodnom meču nedeljnog programa 9. kola francuske Lige 1 bio je bivši napadač Juventusa Stefi Mavidi u 14. minutu.

Mladi fudbaler je precizno šutirao sa "kapice" u dalji ugao Sent Etjenovog gola, a golman nije imao šanse da zaustavi udarac.

Srpski reprezentativac Mihailo Ristić nije prisustvovao meču zbog povrede, a u sastavu nije bilo ni bivšeg fudbalera Crvene zvezde Damjana Le Taleka zbog isključenja u prethodnom kolu.

U meču u kome je Sent Etjen stigao do petog uzastopnog poraza u prvenstvu, bivši napadač Partizana Petar Škuletić igrao je svega 13 minuta.