Navijači rekli svoje, ovo je najbolji igrač Mančester junajteda!

Autor: Nikola Miloradović
petak 18.09.2020.
11:35
Izvor: Sportske.net

Pravi izbor?

EPA-EFE/PETER POWELL
EPA-EFE/PETER POWELL

Povezane vesti

Mančester junajted je birao najbolje iz minule sezone, došao je red da se izabere i najbolji igrač prvog tima.

Navijači su rekli svoje, za najboljeg je odabran portugalski reprezentativac Bruno Fernandeš.

On je u januaru stigao u klub, pa je za najboljeg izabran posle jedne polusezone, zaista je kupio navijače svojim partijama od kako je stigao na "Old Traford" iz lisabonskog Sportinga.

Pokazalo se da je Portugalac zaista bio igrač kakav je nedostajao "Đavolima", ekipa je zaigrala sjajno, a Fernandeš se istakao i kao vrlo siguran izvođač najstrože kazne, pa je na kraju za samo 14 nastupa u Premijer ligi upisao osam golova i sedam asistencija.

Navijači očekuju mnogo od njega i u sezoni pred nama, Junajted će je otvoriti kod kuće protiv Kristal Palasa ovog vikenda.

Baner 4


Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

3 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
NIKE
Friday, 18.09.2020
18:07

Ako oduzmemo penale koje je sutirao, statistika bi mu bila 1 gol u polusezoni.. United je imao srecu sto su Lester i Chelsea onoliko kiksali inace bi zaostao 15 bodova za 4 mjestom.. Sad kad su se pojacali i Chrlsea i Everton i Tottenham.. bit ce jako tesko Soseru da bude u top 4.

avatar
Mak-Juventino
Friday, 18.09.2020
13:16

Pa bas i ne , dosao je na polusezonu , nekako nije u redu ...

avatar
zlogi
Friday, 18.09.2020
12:05

Da se ne lazemo, bez njega je Junajted na nivou ekipe sa sredine tabele. Daje ono sto se ocekivalo od Pogbe kad je doveden. Da vuce konce na sredini terena. Najbolje pojacanje Mancester jos od ere Fergusona. Elem videcemo sta ce biti ove sezone, mnogi su se pojacali, plus veoma zgusnut raspored cak i za Engleski fudbal, bice kikseva velikih i bice vrlo zanimljivo :P