Nema Mesija? Nema problema! Lopetegi može polako da pakuje kofere... (POLUVREME)

Autor: Aleksa Blaćanin
nedelja 28.10.2018.
17:01

Brazilac doneo prednost "Blaugrani".

EPA-EFE/Alejandro Garcia

U prvih 45 minuta El Klasika između Barselone i Reala, domaća ekipa vodi na Kamp Nou sa 2:0.

Već u 11. minutu Barselona je matirala kraljevski klub. Alba je dobio jednu vrlo preciznu loptu, a zatim je prosledio do Kutinja.

Brazilcu je ostao lakši deo posla i Kurtoa je prvi put na ovom meču morao da vadi loptu iz mreže. Barselona je imala ukupno 30 ddodavanja kod postignutog gola, a sam gol možete pogledati OVDE.

Izgledalo je kao da će Real pokušati da uzvrati, ali onda je u 29. minutu Varan vrlo nespretno startovao i oborio igrača Barselone. Sudija je pogledao VAR (prvi put u istoriji El Klasika) i dosudio jedanaesterac.

Loptu je uzeo Luis Suarez (nad njim je i napravljen penal) i duplirao prednost u 30. minutu. Drugi gol Barselone možete pogledati OVDE.

Real Madrid će imati vrlo težak posao do kraja meča, Lopetegi je bivši ako ovo ne okrene...

22 Komentara

Boixos_Nois
Sunday, 28.10.2018
19:21

Meni je dosadilo brojati koji je ovo put da ih ovako ponižavaju zadnjih godina hihih

18:15

Igra dobro Barsa ovo 1 poluvreme doduse Real je ocajan.

40 minusa od Debila!
18:12

Tu je i sudija da pokloni koji penal :D

04
18:08

Kao što smo već imali prilike da vidimo VAR će ove sezone biti najveći neprijatelj Reala. Srećom u LŠ nema VAR-a, ali ima Čakira, Kasaija, Olivera i društva, tako da očekujemo još jednu 'briljantnu' sezonu Reala u LŠ. :D

conecorleone
18:07

Hahaah tragikomicno je kakav je Perez kreten,sta je covek uradio za par meseci,od pobednika stvorio prosecnu ekipu koja moze samo Huesku da dobije sa gol,dva razlike a kako dodju jace ekipe vidi se prava snaga novog preporodjenog Reala. Najbolji na svetu da vrati zlatnu loptu,varan ne bi valjao ni lensu,preporodjeni bejl,benzema no comment a kros sve lopte salje nazad. Ovo je cas fudbala koji drzi Barsa i to bez Mesija sa kojim su za klasu jaci. Radujte se,Perez je ucinio uslugu rivalima kad je oterao Zidana i Ronalda.

Mirjevac
23:40

Perez je napravio gresku sto je odkazao sudije sa realovog platnog spiska, ostalo je skoro sve isto, real slab i bio je skoro uvek slab, ali uz pomoc sudija je ral pobedjivao, tako da Perez je samo kriv sto je te sudije otkazao!

19:18

Messi je baš falio u nekim situacijama da pošalje onaj zadnji pas... Recimo u onoj situaciji kada je Suarez unistio akciju pogresnim dodavanjem i Barca primila gola iz kontre za 2-1. Poslije i Modrić pogodi stativu za 2-2. Moglo je biti svega ali na kraju se nije moglo bolje završiti :D

Sveznalac-NoviProfil
18:04

Real ako dovede Kontea u drugom klasiku dobit ce Barsu!

Mirjevac
23:42

Real ako ponovo uposli sudije na svojjoj strani i FSS fudbalski savez spanije otkaze WAR onda ce real da ponovo bedjuje ali ne Barcelonu!