sreda 20.09.2017.
21:51

Atletiko Madrid je prebrodio veoma teško gostovanje Atletiku Bilbau.

EPA/VICTOR LERENA

Danas je na stadionu San Mames Bilbao ugostio Atletiko Madrid, a kao pobednici su izašli gosti koji su slavili sa 1:2 (0:0).

Tokom prvog poluvremena Bilbao je imao ubedljivo najveću šansu da stigne do prednosti i to preko Adurica.

Bio je kazneni udarac, a sa bele tačke nije bio dovoljno precizan napadač Bilbaa, njegov udarac je odbranio Jan Oblak na sjajan način i tako dao samopouzdanje Atletiko Madridu da mogu do pobede.

Igrao se 55. minut kada je Koke odlično kombinovao sa Grizmanom, da bi lopta stigla do Koree koji nije imao težak posao da postigne pogodak.

Povisio je Janik Karasko nakon fenomenalnog dodavanja Antoana Grizmana, izbio je 1 na 1 sa golmanom Bilbaa i gađao u suprotan ugao za 0:2.

Ipak, domaći stižu do utešnog gola i to preko Garsije, ali je to bilo malo za makar bod u ovom meču.

U drugom meču, Leganes i Đirona su odigrali 0:0, a za domaće je igrao Darko Brašanac 60 minuta.