Osasuna tone ka Segundi, Leganjes prekinuo seriju poraza!

ponedeljak 21.11.2016.
22:36

Večerašnjom utakmicom kompletirano 12. kolo španske Primere. Junak meča Robert Ibanjez.

Screenshot, Streamable

U poslednjoj utakmici 12. kola španske Primere, ekipa Leganjesa je na svom terenu savladala Osasunu rezultatom 2:0.

Ekipa koja je u prethodna četiri kola doživela četiri poraza, večeras je od početka meča imala kontrolu dešavanja na terenu, i to zahvaljujući ranom vođstvu, već u šestom minutu, kada je 23-godišnji Robert Ibanjez iskoristio centaršut sa leve strane i iz neposredne blizine savladao golmana gostiju - 1:0.

Domaćin je bio bolji i konkretniji rival u najvećem delu meča, a rezultat takve igre bio je i drugi gol, koji je ponovo postigao Ibanjez. Igrao se 57. minut, kada je on postavio konačnih 2:0, ovog puta na asistenciju Timora.

Oba Ibanjezova pogotka možete da pogledate OVDE.

Ovo je ukupno četvrti trijumf Leganjesa od početka sezone, sada je na 15. mestu sa 13 bodova, a Osasuna je pretposlednja sa samo sedam osvojenih bodova.